BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iki kalendorinės vasaros pabaigos liko šiek tiek daugiau nei savaitė, o aš jau skubu ją užbaigti. Kogero tai pirmosios mano gyvenimo atostogos, kurias norisi kuo greičiau nutraukti. Visus metus postringavau kaip vasarą dirbsiu nors ir betkokį darbą, kad tik papildomas litas į kišenę įkristų, o atėjus laikui tą darbą susirasti, spjoviau į viską ir išvažiavau vegetuoti į kaimą…o galvoje vis skambėjo eilutės: “Yes it’s gonna be a cold, lonely summer”.


Bobby Vinton - Sealed With a Kiss

Vasara prasidėjo kaip ir pesimistiškai, tačiau kad tie du mėnesiai atostogų nenueitų veltui, susidariau būtinų atlikti darbų sąrašą. Gimęs galvoje sąrašėlis,  ten ir pasiliko. Nesiruošiau jo perrašyti ant popieriaus, nes nujaučiau, kad besibaigiant vasarai, neįvykdytų punktų bus kur kas daugiau nei raudonai išbrauktųjų.

Galvoje laikytas sąrašas, neturėjo galutinio darbų skaičiaus, net ir pats nedrįsau savęs per daug suvaržyti - juk aš atostogauju! :) Per atostogas privalėjau iš pagrindų susitvarkyti kambarį, o gal net ir perstumdyti jame esančius baldus, perskaityti knygą apie mikrovaldiklių programavimą, išsikuopti spintelę, kurioje laikau elektronikos komponentus ir panašų “lobį”, suvešti malkas, išsimaudyti jūroje, su draugais išgerti “kibirą” alaus ir t.t. Kaip matyti prie spintelės net neprisiliečiau, užtat “kibiras” ištuštintas :) Baigiantis vasarai vis dar nežinau kaip ir su kuo valgomi mikrovaldikliai, bet džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko išsimaudyti Baltijoj :). Pastebėjau, kad smagioji sąrašo dalis, beveik visa išpildyta, vadinas vasara nebuvo jau tokia pasyvi. Gaila tik mikrovaldiklių ir lituoklio, kuris į rozetą buvo įkištas vos pora kartų…na nieko, atsigriebsiu tamsiais rudens vakarais.

Visą vasarą praleidau su senąja muzika…retai kada į ausis įsileisdavau naujoviškus sintetinius plaktukus. Per šias atostogas mane lydėjo rokas ir aukso fondams priskiriamos melodijos. Beieškodamas dainų, kurių klausydamas net ir po 10 metų prisiminsiu šią vasarą, suradau du - Led Zeppelin ir The Beatles kūrinius.


The Beatles - Don’t Let Me Down

Atrodytų keista, bet negaliu sulaukt, kada gi praslinks ta paskutinė vasaros savaitė. Jau noriu į Kauną, noriu į universiteto auditorijas ir laboratorijas, noriu atgal į savo bendrabučio kambarėlį, kur kambariokas klauso 80’s hitus ir reguliariai užsuka kaimynas pasikuisti po mūsų šaldytuvą :)

Negaliu vienareikšmiškai teigti, kad man nepatinka kaime pas mamą, tačiau jau norisi pakeisti aplinką… Iš atostogų Rūgpienių kaime į Kauną ruošiuosi su gražiausiu 80’s kūriniu, kuriam meldžiuosi jau visą rugpjūtį.


Fox The Fox - Precious Little Diamond

Sumuoju dabar vasarą ir nežinau, ką gi rašyti po lygybės…ai…gal taip ir palikim….

….tiek….

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Sumuojant Vasarą”
  1. Man labai patiko:) gebi ne tik gerai pakalbėti, bet ir gražiai parašyti:p

  2. This blog site is pretty good. How can I make one like this .

Komentuokite