BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki! Sugrįžo mano trumpam priblėsęs susižavėjimas Soulwax’ais. Soulwax - tai keturių vyrukų roko grupė iš Belgijos. Jos branduolyje broliai David ir Stephen Dewaele. Kartu šie broliai yra ir DJ komanda besislepiantys po 2 Many DJ’s slapyvardžiu. Skraidantys broliai Dawaele’ai diskotekose kuria tikrą reivą, mojuodami roko vėliavomis. Jų grojamų kūrinių racionas toks platus, kad tiesiog negaliu jais nesižavėti. Suka jie Michael Jackson’o plokšteles kartu su Chemical Brothers bei kuo puikiausiai sulipina The Prodigy su Joy Division. Talentai!! Lyg būtų maža jiems Dj’avimo ir roko grupės, vaikinai dar ir kuria remix’us kitiems atlikėjams. Tokius perkurtus kūrinius pavadina “Nite versions” ir atlieka juos grodami gyvai, derindami roką su elektronika, gitaras su sintezatoriais ir analoginėmis mašinomis. Visas šis muzikinis sindikatas vadinasi Radio Soulwax. Painu! Viskas taip sunarplioto, kad net ir nesuprasi, kur vienas jų projektas baigiasi, o kitas prasideda. Nors viskas taip suaugę, kad galų manau neverta net ir ieškoti:) Jei visgi sumanysit iš arčiau pažinti šią “grupę”, būtinai pažiūrėkit apie juos susuktą dokumentinį filmą “Part of the Weekend Never Dies”. Juosta tikrai vykus ir mano geriausių matytų filmų top’e varžosi dėl pirmų vietų:) Žiūrėjau jį jau tūkstantį kartų ir šiąnakt žiūrėsiu tūkstantis pirmąjį.

Pridedu kiek senstelėjusį, bet vis dar galingą mix’ą, tracklist’ą ir žinoma galimybė parsisiųsti šiek tiek skanėstų. Gero klausymo ;)


Soulwax (2 many Dj’s) - Part of Nye Never Dies

01. The Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl (Soulwax Remix Edit)
02. Zombie Nation - Forza
03. Tame Impala - Half Full Glass Of Wine
04. Tiga - Mind Dimension 2 (Ghent Version)
05. Mr Oizo - Pourriture 7 (Soulwax Edit)
06. Esser - Headlock
07. In Flagranti - Business Acumen
08. Flairs - Truckers Delight
09. MGMT - Kids (Soulwax Remix)
10. Das Pop - Fool For Love
11. Eine Kleine Nachtmusik - Feurprobe (Rory Phillips Remix)
12. Mickey Moonlight - Interplanetary Melodies
13. Late Of The Pier - Random Firl
14. Ali Renault - Our World Is

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Muzikinis Bankuchenas - Soulwax”
 1. o MGMT.

 2. Paklausysiu gero patarimo ir pažiūrėsiu filmą,kuris iš pirmo žvilgsnio pasirodė gan įdomus.

 3. manoVardas Afganistanas—> Taip taip taip! MGMT! Būtent šitą dainą nominuočiau 2008 Mis Emocija. Puikus remix’as, susijęs su neišdildoma vasara.
  Edita—> Peržiūrėjus filmą, būtinai čia palik komentarą. Baisiai jau įdomu kaip kiti žmonės mato Soulwax’us.

 4. Ko jau ko,bet savo vardo tai tikrai nesitikėjau pamatyti… :)
  Kaip dėl filmo,tai komentarą būtinai paliksiu,kai tik mano super lėtas internetas teiksis jį parsiųsti.

 5. Filmas geras, labai geras. Kartas nuo karto pasiklausau tamstų. Peržiūrėjau prieš du mėnesius ir užmiršau čia pasisakyti, tad ir prisiminimai ne tokie šviežūs. Nežinau, tikriausiai net nereikėjo rašyti, bet, bet. Šiandien bėgu nuo namų šurmulio ir dengiuosi laptopu ant kelių, kol tuo tarpu tolimas giminaitis man prieš akis kilnoja apvalaus vyno butelį. Gimtadieniai. Šiandien baigiu įkyrėti pažįstamiems ir atvirkščiai, tad einu lauk prasivėdinti.
  O šiaip, filmai apie muzikines grupes(atlikėjus) man visada patiko.
  Ir va, kaip moku šnekėti, bet taip nieko konkretaus ir nepasakyti.

 6. Gerai, kad parašei, labai gerai :)
  Aš taip pat baisiausiai mėgstu tokio žanro juostas. Ir jei tau patiko Soulwax filmas, nepatingėk pažiūrėti ir panašaus pobūdžio dokumentiką apie Justice.
  http://www.youtube.com/watch?v=RldSbAf2Wp4

Komentuokite