BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iki dienos, kai kiekviena Lietuvos moteris ir moterytė bus apdovanota tulpe ir netgi pikti kelių policininkai nebaus dailiosios lyties vairuotojų, liko beveik aštuoni mėnesiai. Šia įstabia proga iš savo fonotekos atrinkau dešimt gražiausių dainų su moteriškais vardais pavadinimuose. Sutinku, kad iki tikrosios šventės dar toli gražu ir dar ne laikas rašyti proginius post’us, tačiau, kad galėtum pasimėgauti gražia muzika, progų laukti nereikia. Klausom:


Stasys Povilaitis - Salomėja


The Kinks - Victoria


Hot Chocolate - Emma


Tunng - Jenny Again


Datarock - Laurie


Ricchi E Poveri - Sara Perche Ti Amo


Andrius Kaniava - Monika


Rita Pavone - Corazon


Black Kids - Hurricane Jane


The Beatles - Lucy In The Sky With Diamonds

BONUSAS: 70s hitas - The Kinks daina apie transvestitą. Internete plaukiojanti legenda byloja, kad kažkuris iš The Kinks vyrukų, visai to nesuprasdamas, klube nusikabino transvestitą, taip ir atsirado daina apie įspūdingąją Lolą :). Suabejojau ar pridėti šią dainą, prie skiriamų moterims, tad palieku šį kūrinį bonuse:) Įdomu ar transvestitai įsižeistų, ar apsidžiaugtų, sulaukę sveikinimų Kovo 8-osios proga? :)


The Kinks - Lola

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Iki Moters dienos liko - 235 dienos”
 1. Manau pasveikintas transvestitas apsidžiaugtų.Tai būtų lyg jų pripažinimas būnant tokia pat tikra moterimi,kaip ir visos.O juk to jie ir siekia,ar ne?
  Tavo dėka gavau prisiminti labai senus laikus išgirdus šeštą dainą.Visai nebežinojau,kaip ji vadinasi ir kas ją atlieka,tad pravertė,nors toli gražu ir nesu tokios muzikos gerbėja.
  Pagalvojus,būtų įdomu kada atkapstyti sąrašą priešingą šiam.Nors mano playlist’e tik viena tokia:Regina Spektor-Samson.Turi kuo pratęsti? ;)

 2. Įdomu ką gi galėtų priminti tavo amžiaus žmogui ta šeštoji daina?:) Tėvų vakarėlius? Apsipirkimą maximoje? Ar kalėdinio italų disco grandų turo po Lietuvą reklamą? :P
  Davei mintį! Gal net ne mintį, o iššūkį - surinkti “vyrišką” muzikos grojaraštį. Manau gautųsi trumpesnis nei šis, tačiau pabandyti niekas nedraudžia. Taviškės pradžios pratęsimas būtų ABBA - Fernando. :)

 3. Dar pridurčiau System of a Down - Mr. Jack, nors ji ne visai romantiška ir ne visai apie šaunų vyruką :D

 4. Į romantiką niekas ir netaiko, kol kas dainas rūšiuojam pagal pavadinimus, o ne pagal stilistiką:)
  Va ir dar vieną priskaitom: Chuck Berry - Johnny B. Goode

 5. Ko gero primena vieną teminį vakarėlį su panašaus tipo muzikos turiniu.Ir dar Kalėdas,raudonas girliandas ir daug daug metų atgal.
  Malonu,kad mintis priimta ir sėkmingai toliau plėtojama.Kaip papildymui: Cyndi Lauper-Dear John.

 6. Užskaitom papildymą!!:) Reikia ir man neatsilikti. Pasikuičiau muzikos folder’iuos ir radau absoliučius “vyriškų” pavadinimų lyderius - Gorillaz.

  Gorillaz - Clint Eastwood
  Gorillaz - Bill Murray (negalima neįsimylėti A-cappella partijos viduryje dainos)
  Gorillaz - Murdoc is God
  Gorillaz - Dirty Harry

 7. O,pasirodo ne taip ir sudėtinga surinkti tą vadinamąjį ,,vyrišką” grojaraštį.Ko gero misija įvykdyta. ;)

 8. Ką gi, baigiam žaidimą su gražia daina :) Drew Danburry - Nirvana, by Kurt Cobain

Komentuokite